Naprostá spokojenost a to jak s kurty (a to i v zimě v hale, kde bez problémů hrajeme v triku a šortkách), tak s přístupem personálu.
Ve stejný víkend, kdy byl v BC Ládví Super Cup, což je poměrně dost velká akce, tak pro nás uspořádali oslavu pro cca 30 lidí (je tam velmi dobré vyžití i pro děti, které byly nadšené) a zvládli to na jedničku a to se vším všudy.
Navíc nám vyšli vstříc prakticky ve všem, co jsme požadovali, takže mohu jednoznačně jen doporučit!

https://www.facebook.com/pg/beachklubladvi/reviews/


Jsem velmi ráda, že jsme si zvolili k pořádání narozeninové oslavy právě Beachklub Ládví. Zajištění rezervace bylo jednoduché a cena za občerstvení přiměřená. K tomu ovocné i zeleninové mísy vypadaly opravdu lákavě a děti je hned snědly! Nebyl problém si přinést vlastní domácí dort, který byl schován do mrazícího boxu, a bez poplatku mít k dispozici tácky a lžičky. Po celou dobu mohli všichni oslavenci používat velkou trampolínu. Děkuji a vřele doporučuji!

https://www.facebook.com/pg/beachklubladvi/reviews/


Teaming dopadl na vybornou👌🏻! Víno vynikající🍷, rum taky a řízky od Světlanky výborný. Musím moc pochválit Jardu i Světlanku, starali se o nas jako o svý vlastní. Nakonec se kluci trochu rozjeli po beachi na baru, Jarda tam dokonce s nimi zůstal déle, nez normálně. Jinak super, nemám žádné připomínky, opravdu vše klaplo na jedničku👍🏻. Díky a musí říct, že máte skvělej tým!🤾🏼‍♀🤾🏿‍♂

Autor: Patrizie Šedivá, Alza.cz